Sprzątanie po budowie, remoncie, tel 504-746-203,

5/5 - (7 votes)

Wywóz odpadów z budowy, tel. 504-746-203, Wrocław. Sprzątanie po budowie, śmieci po remoncie. Wywieziemy pozostałości po prowadzonych remontach. Wywóz pozostałych po budowie materiałów budowlanych, desek i palet. Oferujemy usługi uporządkowanie miejsca budowy, posprzątanie po remoncie. Wywóz odpadów z budowy, gruzu, kafli, demontaż podłogi,usuwanie gruzu. Wywóz gruzu ze znoszeniem oraz załadunek do kontenera.

Porządki po remoncie.

Sprzątanie po budowie, tel 504-746-203. Wrocław


Odbiór gruzu, kafli, starego parkietu, wywożenie palety i folie oraz gruz
workowany. Wywiezienie opakowań i niepotrzebnych materiałów budowlanych itp. 

tel. 504-746-203,

http://www.omegaplus.home.pl/sprzataniepobudowiewroclaw/


Oferujemy wywóz odpadów wraz ze znoszeniem, zniesienie odpadów jest bezpośrednio do samochodu. Wynoszenie gruzu z mieszkania, wywóz resztek materiałów budowlanych, starych farb, palety. Demontujemy stare meble, parkiet, boazerie z wyniesieniem i wywiezieniem, odbiór zniszczonych mebli, kanapy, narożnika.

Wywóz wykładziny podłogowej, niepotrzebnych dywanów, płytek pcv, wykładziny dywanowej. Wywożenie starych kafli po remoncie łazienki, podłogi. Wywóz folii i opakowań, desek, kartonów i innych śmieci. Sprzątanie po remoncie. Czyszczenie po remontach.Sprzątanie poremontowe po budowlane. Sprzątanie pozostałości po remoncie, wywóz gruzu, sprzątanie gruzu, wywóz śmieci po budowie, wywóz zbędnych rzeczy, wywóz gruzu ze znoszeniem i załadunkiem.
http://wywozmebliwroclaw.pl/  tel 504-746-203.

Utylizacja starych mebli we Wrocławiu. Świadczymy usługi związane z wywozem zbędnych mebli, gratów. Oferujemy wywóz i utylizacje zbędnego wyposażenia z mieszkania, biura, magazynu. Opróżniamy pomieszczenia, lokale , mieszkania , magazyny. Odbieramy meble, gabaryty. Oferujemy wywóz, wersalek, kanap, szaf, łóżek i materacy. Likwidujemy graty, rupiecie, zbędne rzeczy. Przewozimy meble i inne odpady na wysypisko. Oferujemy zniesienie mebli, ich załadunek do samochodów, następnie wywieziemy je do utylizacji. Sprzątanie piwnicy, uporządkowanie strychu, oczyszczenie poddasza, garażu. Tanio szybko i skutecznie. Cena usługi do uzgodnienia. tel 504-746-203.